Are You New User

Богуцька написала петицію до Конгресу США про визнання Путіна воєнним злочинцем 11.06.2018

Богуцька написала петицію до Конгресу США про визнання Путіна воєнним злочинцем
Богуцька вимагає судити Путіна за злочини проти людяності

Громадський діяч Єлизавета Богуцька написала в Конгрес США петицію про визнання президента Росії Володимира Путіна воєнним злочинцем. Про це вона повідомила у "Фейсбуці" 10 червня.

"Я сьогодні зробила те, чого не зробив жоден політик в Україні протягом чотирьох років війни. Я написала петицію до Конгресу США про визнання президента РФ Володимира Путіна воєнним злочинцем. Нам із вами треба набрати протягом 30 днів 100 тис. підписів", – заявила Богуцька.


https://www.facebook.com/liza.bogutskaya/posts/1866232536760148

Текст петиції розміщено на сайті Білого дому, станом на 17.00 11 червня її підписали 1572 людини.

"Звертаюся до Конгресу США визнати президента Російської Федерації Володимира Путіна воєнним злочинцем і судити його Міжнародним воєнним трибуналом за злочини проти миру, розв’язування та проведення військової агресії проти України, Грузії та Сирії в порушення міжнародних угод про недоторканність кордонів, злочини проти людяності, знищення та поневолення цивільного населення на окупованих територіях за політичними, расовими та релігійними мотивами. Я прошу визнати Путіна воєнним злочинцем за катування українських громадян з окупованих територій, які є заручниками, засудженими Російською Федерацією, і відбувають покарання в російських в’язницях", – ідеться в петиції.

8–12 серпня 2008 року між Росією і Грузією стався збройний конфлікт. Російські війська спільно з південно-осетинськими формуваннями витіснили грузинські війська з Південної Осетії, яка офіційно є частиною Грузії, тимчасово зайнявши низку прилеглих до конфліктної зони районів Грузії. Пізніше Росія визнала незалежність Південної Осетії й Абхазії. Після конфлікту Росія і Грузія припинили дипломатичні відносини.

Війна в Сирії між урядовими військами і різними угрупованнями повстанців триває з 2011 року. Із 2014 року міжнародна коаліція, очолювана США, почала воєнну операцію в Сирії. Головною метою втручання заявлено боротьбу з бойовиками “Ісламської держави“, проте коаліція також надає підтримку противникам президента Сирії Башара Асада. У вересні 2015-го в конфлікт на боці сирійського уряду втрутилася Росія. Західні країни неодноразово звинувачували Москву в бомбардуваннях сил, опозиційних Асаду, і покладали на РФ відповідальність за застосування хімічної зброї.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року, після анексії РФ українського Криму. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-bogutska-napisala-petitsiju-do-kongresu-ssha-pro-viznannja-putina-vijskovim-zlochintsem-250359.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция