Are You New User

Українців немає: розкрилися нові деталі щодо скандалу навколо команди із Закарпаття в чемпіонаті футбольних сепаратистів 12.06.2018

У складі команди "Карпаталья" із Закарпаття, яка брала участь у чемпіонаті світу серед футбольних сепаратистів (команд з невизнаних країн, регіонів, меншин і територій), немає громадян України.

Про це заявив прес-секретар Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас, передає "Громадське радіо".

"У цій команді сім гравців — вихідців із Закарпаття. Деякі з них колись грали в футбольних клубах Закарпатської області, в тому числі в ФК "Говерла". Зараз жоден з них не є гравцем ні Закарпатського клубу. Всі вони — громадяни Угорщини", —

Також він додав, що деякі футболісти іноді відвідують Закарпатті, щоб провідати родичів."Як тільки хтось із них з’явиться в області, з ними одразу буде проведено бесіду співробітниками СБУ", — підкреслив Галас. Зокрема, Служба безпеки України хоче дізнатися, чому на гербі команди присутній прапор України.

Крім того, Галас повідомив, що виступ команди в чемпіонаті футбольних сепаратистів організував діючий депутат Берегівської райради від Демократичної партії угорців України Тібор Феєш. Коли він повернеться в Україну, з ним також будуть спілкуватися правоохоронці.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що СБУ почала перевірку щодо участі команди із Закарпаття в чемпіонаті футбольних сепаратистів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2018-06-12/ukraintsev-net-vskryilis-novyie-detali-po-skandalu-vokrug-komandyi-iz-zakarpatya-v-chempionate-futbolnyih-separatistov/132881”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция