Are You New User

Гройсман закликав наглядову раду "Нафтогазу" переглянути премії керівництву концерну 12.06.2018

Гройсман уважає премії менеджменту "Нафтогазу" "перегином"

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман попросив наглядову раду НАК "Нафтогаз України" переглянути розмір премій керівництву концерну за перемогу у Стокгольмському арбітражному суді у спорі з "Газпромом" за транзитним контрактом. Про це він сказав на засіданні Верховної Ради 8 червня, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

"Це компетенція незалежної ради. Я був і залишаюся стурбованим таким рішенням. Тому я надіслав офіційний лист до незалежної наглядової ради, щоб вони переглянули своє рішення і поінформували Кабінет Міністрів України. Я чекаю відповіді на це питання", – підкреслив прем’єр.

За словами Гройсмана, політика "високих винагород" зараз не на часі.

"Хоча варто визнати, що "Нафтогаз України" та його менеджмент здобули серйозну перемогу в інтересах України в розмірі $4,5 млрд. Саме за це призначила таку винагороду наглядова рада. Хоча я підкреслюю, що це перегин", – зазначив глава уряду.

Правлінню НАК "Нафтогаз України" виплатять премію за перемогу над "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі у справі про транзит, писала "Економічна правда" з посиланням на джерело в компанії. Зазначають, що за це проголосувала наглядова рада компанії. Загалом правлінню виплатять $45,6 млн – 1% від розміру виграшу, який становить $4,56 млрд. На сьогодні з цієї суми вже виплачено $20 млн. Решту члени правління отримають після виконання "Газпромом" рішення арбітражу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-grojsman-zaklikav-nagljadovu-radu-naftogazu-peregljanuti-premiji-kerivnitstvu-kontsernu-249961.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция