Are You New User

В.о. міністра фінансів Маркарова очікує, що Україна отримає новий транш від МВФ восени 13.06.2018

Маркарова запевнила, що дефіцит держбюджету цього року не перевищить 2,5%

Виконувач обов’язків міністра фінансів Оксана Маркарова очікує, що Україна отримає черговий транш від Міжнародного валютного фонду (МВФ) восени цього року. Про це вона сказала в інтерв’ю Financial Times.

Вона сподівається, що МВФ цього тижня схвалить прийнятий Верховною Радою закон про створення Вищого антикорупційного суду.

За словами в.о. міністра, переговори про тарифи на газ та реформи енергетичного ринку тривають. Маркарова сподівається, що незабаром їх буде завершено. Вона наголосила, що для України дуже важливо залишатися в програмі співпраці із МВФ.

Маркарова зазначила, що шкодує про відставку з поста міністра фінансів Олександра Данилюка. В.о. міністра підкреслила, що пріоритети відомства з його відставкою не змінилися.

Вона запевнила, що дефіцит держбюджету цього року не перевищить 2,5%. За словами Маркарової, ситуація з виплатою Україною держборгу під контролем.

7 червня Верховна Рада відправила у відставку міністра фінансів Олександра Данилюка, за це рішення проголосувало 254 народні депутати. Того ж дня уряд призначив Маркарову виконувачем обов’язків глави Мінфіну.

7 червня парламент ухвалив закон про створення в Україні антикорупційного суду. Це було однією з умов отримання Україною чергового траншу МВФ.

Останній меморандум про співпрацю Україна і МВФ підписали у березні 2015 року. Протягом чотирьох років Фонд має виділити Україні $17,5 млрд. У межах цієї програми український уряд отримав уже чотири транші на загальну суму $8,7 млрд. У квітні тодішній міністр фінансів Данилюк заявляв, що Київ може отримати черговий транш від МВФ у розмірі $2 млрд у травні–червні 2018 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-v-o-ministra-finansiv-markarova-ochikuje-shcho-ukrajina-otrimaje-novij-transh-vid-mvf-voseni-250269.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция