Are You New User

Кім Чен Ин заявив, що насамперед США і КНДР повинні припинити "дратівливі ворожі військові дії" 13.06.2018

12 червня лідери США і КНДР зустрілися на острові Сентоса в Сінгапурі

Для виконання домовленостей, досягнутих 12 червня в Сінгапурі президентом США Дональдом Трампом і лідером КНДР Кім Чен Ином, сторони передусім повинні утримуватися від "дратівливих ворожих військових дій", заявив глава Північної Кореї під час саміту, повідомляє 13 червня ЦТАК.

За словами Кім Чен Ина, "закоренілою недовірою і ворожнечею між двома країнами породжено багато проблем".

"І для досягнення миру, стабільності та денуклеаризації на Корейському півострові обидві країни повинні обіцяти, що будуть мати взаєморозуміння, не будуть живити ворожнечу, і для гарантій цього має бути вжито юридичних і системних заходів", – продовжив північнокорейський лідер.

Він додав, що практичних заходів для виконання угоди КНДР і США має бути вжито найближчим часом.

"Установлення перманентної і міцної системи миру на Корейському півострові має найважливіше значення у забезпеченні миру та безпеки регіону і світу, тому, насамперед, сторони повинні ухвалити сміливе рішення припинити ворожі військові дії, яку дратують іншу сторону", – продовжив глава КНДР.

У повідомленні ЦТАК зазначають, що Трамп, "висловлюючи розуміння цього, окреслив намір, що в період мирних переговорів між КНДР і США буде припинено спільні військові навчання США і Південної Кореї, які корейська сторона вважає провокацією".

Окрім того, згідно з матеріалом агентства, Трам висловив намір "надати КНДР гарантії безпеки, та, у міру просування поліпшення відносин на основі діалогу, зняти санкції проти КНДР".

Зі свого боку Кім Чен Ин заявив, що "якщо американська сторона вживе заходів для зміцнення довіри, націлених на поліпшення відносин між КНДР і США, то і Північна Корея, відповідно, готова зробити відповідні кроки доброї волі".

Лідери КНДР і США погодилися з тим, що для досягнення миру і стабільності та денуклеаризації Корейського півострова необхідно дотримуватися принципів поетапності та одночасності.

12 червня лідери США і КНДР провели 35-хвилинну зустріч тет-а-тет на острові Сентоса в Сінгапурі. За підсумками американо-північнокорейського саміту, що відбувся цього самого дня, сторони підписали угоду. У документі зазначено, що США нададуть КНДР гарантії безпеки, Північна Корея підтвердила прихильність до повної денуклеаризації Корейського півострова.

На прес-конференції після саміту Трамп заявив, що США припинять військові навчання у Південній Кореї у процесі переговорів із Північною Кореєю.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-kim-chen-in-zajaviv-shcho-nasampered-ssha-i-kndr-povinni-pripiniti-drativlivi-vorozhi-vijskovi-diji-250643.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция