Are You New User

"Добре, якщо ще однієї раси". У Держдумі закликали росіянок не вступати в інтимні зв’язки з іноземцями під час ЧС із футболу 13.06.2018

Плетньова сказала, що вона "не націоналіст, але тим не менше"

Голова комітету Держдуми РФ із питань сім’ї, жінок і дітей Тамара Плетньова (КПРФ) в ефірі радіостанції "Говорит Москва" 13 червня закликала росіянок не вступати в інтимні зв’язки з іноземцями, які приїдуть у Росію на чемпіонат світу з футболу.

На думку політика, такі стосунки призводять до народження дітей у неповних сім’ях.

Вона заявила, що до неї в комітет "ходять, плачуть дівчата, що дитину вивезли, забрали тощо".

За словами Плетньової, вона хотіла б, щоб у Росії люди одружувалися "через любов, неважливо якої національності, які б були громадянами Росії, які б будували хорошу сім’ю, жили дружно, народжували дітей і виховували їх".

Політик додала, що після Олімпіади-80 у країні з’явилося багато матерів-одиначок. За її словами, ці діти потім страждають і "добре, якщо ще однієї раси, а якщо іншої раси, то взагалі". Вона заявила, що "ми своїх дітей маємо народжувати". Плетньова додала, що вона "не націоналіст, але тим не менше".

ЧС із футболу відбудеться у РФ з 14 червня до 15 липня. ФІФА розраховує заробити на чемпіонаті $6,1 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-dobre-jakshcho-shche-odnijeji-rasi-u-derzhdumi-zaklikali-rosijanok-ne-vstupati-v-intimni-zv-jazki-z-inozemtsjami-pid-chas-chs-z-futbolu-250700.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция