Are You New User

Дружина Говорухіна про госпіталізованого чоловіка: Та він прекрасно почувається 13.06.2018

Дружина Говорухіна сказала, що чоловік "довше проживе"

Російський режисер Станіслав Говорухін, якого госпіталізували в Центральну клінічну лікарню Москви, почувається добре. Про це "Комсомольськой правде" повідомила його дружина Галина, яка перебуває поруч із режисером.

"Та він прекрасно почувається. Він розумний мужик. Він все знає, що його люблять, цінують. Але ні з ким розмовляти не хоче", – сказала вона.

За словами дружини Говорухіна, перебуваючи на лікарняному ліжку, її чоловік працює.

"Він зараз не знімає. Але він – художній керівник... Катя (продюсер. – "ГОРДОН") привезла на перегляд матеріал", – пояснила вона.

Галина Говорухіна також поскаржилася на повідомлення у ЗМІ про смерть чоловіка.

"Ну добре я, мені смішно було, тому що людина довше проживе, як то кажуть... Мені шкода родичів і друзів. Один уже взяв квиток, летить із Німеччини... Шкода просто друзів, близьких і родичів. Його сестрі 86 років. Вона ледь не збожеволіла в Казані", – зазначила дружина режисера.

Говорухіну 82 роки. Він очолює комітет Держдуми РФ із культури. У 2000 році брав участь у президентських виборах і набрав 0,44% голосів.

Серед найвідоміших фільмів режисера – "Місце зустрічі змінити не можна", "Пригоди Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна", "10 негренят".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/culture/-druzhina-govoruhina-pro-gospitalizovanogo-cholovika-tak-vin-prekrasno-sebe-pochuvaje-250726.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция