Are You New User

Створення антикорупційного суду – важливий сигнал не тільки для МВФ, але і для іноземних інвесторів – експерт з інвестицій Ігор Плохой 13.06.2018

Ігор Плохой: Для бізнесу вкрай важливо, щоб правила гри були максимально прозорими і зрозумілими

Ухвалення в Україні закону про Вищий антикорупційний суд є важливим сигналом не тільки для Міжнародного валютного фонду, але і для іноземних інвесторів, заявив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" власник компанії з управління активами "Альтегрис" Ігор Плохой.

"Я зараз активно займаюся залученням в країну інвестицій із Європейського союзу і можу з упевненістю сказати, що створення антикорупційного суду – важливий сигнал не тільки для МВФ, але і для іноземних інвесторів. Це підтверджує реальні наміри української влади боротися з корупцією, – зазначив експерт. – Для бізнесу вкрай важливо, щоб правила гри були максимально прозорими і зрозумілими. Саме тому народним депутатам варто прислухатися до позиції НАБУ про необхідність ухвалення додаткових законодавчих актів для запуску роботи антикорупційного суду".

7 червня Рада ухвалила законопроект про антикорупційний суд у другому читанні. Згідно із законом, Вищий антикорупційний суд в Україні мають створити протягом 12 місяців після набуття законом чинності.

Фахівці Міжнародного валютного фонду проведуть аналіз ухваленого закону щодо його відповідності досягнутим домовленостям, заявив 7 червня глава постійного представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман.

11 червня президент України Петро Порошенко підписав закон про Вищий антикорупційний суд. 13 червня документ опублікували в газеті "Голос України".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-stvorennja-antikoruptsijnogo-sudu-vazhlivij-signal-ne-tilki-dlja-mvf-ale-i-dlja-inozemnih-investoriv-ekspert-z-investitsij-igor-plohoj-250731.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция