Are You New User

Начальник впав у запій і буйство: стало відомо про великі втрати в одній з банд бойовиків на Донбасі 13.06.2018

Ватажок однієї з банд проросійських бойовиків на Донбасі "впав в запій і буйство" через великі втрати особового складу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав український волонтер Роман Доник.

Відзначається, що за останні кілька тижнів в "9 ошмп морської піхоти" зафіксували втрати на рівні в близько 10 убитих і 30-ти поранених.

"І всі втрати якісь дивні. Ось начебто не по дурості, не по п’яні, а вбивають. І якось зачастили сильно з цією справою ЗСУшники", — пояснив волонтер.За його словами, російські куратори "дали по мізках" так званому "начальнику штабу" банди, після чого той став шукати зрадників серед підлеглих бойовиків.

"Впав цей "начальник штабу" в запій і буйство. Шукає зрадників і тих, хто зливає інформацію. Не віриться йому, що це звичайні збіги. Побив по п’яні свого заступника і ще двох штабних офіцерів. Посадив їх під замок. Повибивав двері в кабінетах і перерив все. Не знайшов доказів зради. Повернувся до побитих і відстріляв над головою свого заступника магазин з пістолета. Каже — все одно знайду і викрию", — написав Доник.

У той же час, попереднього ватажка "9 ошмп морської піхоти" в кінці 2017 року було усунуто і відправлено під слідство.

"Гей, чувак, не зупиняйся. Шукай далі. Ми стежимо за тобою. Ми поруч", — додав волонтер.

Варто зауважити, що інший волонтер, Серж Марко, додав в коментарях: "Вчора + один 200 у них і накрили БТР. Стоїть згорілий зараз БТР під Комінтерновим. Так що нехай шукає швидше, рахунок зростає".

"Може цей застрелиться", "Але спочатку нехай викриє і перестріляє побільше зрадників", "Навіщо над головою? Нехай в голову стріляє — і їм, і собі", "Горілки, патронів і грамоту Яроша цьому ахфіцеру!", — додали в мережі.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в мережі висміяли бойовика так званої ДНР, якого викрили в неадекватній поведінці.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-06-13/nachalnik-vpal-v-zapoy-i-buystvo-stalo-izvestno-o-krupnyih-poteryah-v-odnoy-iz-band-boevikov-na-donbasse/133029”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция