Are You New User

Російський Сбербанк занижує вартість заставного майна українських компаній – екс-власник ТЦ «Магеллан» 14.06.2018

Бізнесмен Анатолій Юркевич 
Бізнесмен Анатолій Юркевич


На думку Юркевича, завдання української дочки «Сбербанку Росії» – стягнути якомога більше майна українських компаній, щоб максимально вигідно її продатиРосійський Сбербанк у позасудовому порядку стягнув заставне майно у власника ТРЦ «Магеллан» і на власний розсуд встановив його ціну. Про це розповів в авторській колонці, опублікованій на сайті «Економічна правда», бізнесмен Анатолій Юркевич.


Не чекаючи рішення судів, 19 грудня 2017 року ВАТ «Сбербанк» здійснило дії по зверненню стягнення на нерухоме майно 4-х підприємств Юркевича, які надали забезпечення за кредитним договором з банком.


«У грудні 2017 року банк у позасудовому порядку звернув стягнення на всі об’єкти іпотеки та зменшив суму боргу з 67 до 44 млн доларів, але яким чином оцінювалися об’єкти, які в 2010 році коштували значно більше 56 млн доларів, ми не розуміємо. Тому розглядаємо дане питання в судовому порядку», — повідомив бізнесмен.


На думку Юркевича, завдання української дочки «Сбербанку Росії» – стягнути якомога більше майна українських компаній, щоб максимально вигідно її продати.


«Dragon Capital пропонував за «Магеллан» 22 млн доларів. Проте російське керівництво «Сбербанку» вирішило виходити з України з отриманням максимального прибутку. Тому в грудні 2017 року вони вийшли з переговорів, прийнявши рішення відібрати об’єкти, які перебували в заставі за кредитом», — пише бізнесмен.


Як раніше повідомлялося, в ніч з 1 на 2 червня в Києві група невідомих осіб зі зброєю здійснила рейдерське захоплення приміщень торгово-розважального центру «Магеллан» діючи від імені Сбербанку Росії.


Читайте також статтю: «Боргова яма» Юркевича, або Що відбувається в київському «Магелані»


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/rosiyskiy-sberbank-zanizhuje-vartist-zastavnogo-mayna-ukrajinskih-kompaniy-eks-vlasnik-tc-magellan--505274.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция