Are You New User

"Перший гол Путіну". Активісти запустили третій етап глобальної акції на підтримку українських політв’язнів 14.06.2018

"Перший гол Путіну". Активісти запустили третій етап глобальної акції на підтримку українських політв’язнів
 Третій етап глобальної акції на підтримку політв’язнів збігся з початком ЧС-2018 в Росії

У четвер, 14 червня, в день відкриття Чемпіонату світу-2018 з футболу в Росії активісти запустили третій етап глобальної акції на підтримку українських політв’язнів.

"Сьогодні ми заб’ємо перший гол Путіну. У день відкриття #WorldCup в Росії ми починаємо свій чемпіонат світу. І будемо грати за політв’язнів", — відзначили організатори акції.

За їхніми словами, перша мета — це прийняття термінової резолюції Європарламенту про Олега Сенцова та інших заручників Кремля.

"Ми зробили всю підготовчу роботу. У фінальний текст резолюції завдяки друзям України в Європарламенті увійшли наші рекомендації. В 9 ранку відкриється пленарна сесія. Ми ведемо гру проти потужного російського лобі в ЄС. Нам важливо зіграти командою", — пояснили активісти.

Друга мета — не допустити, щоб рішення Європарламенту пройшло повз увагу світу через масштабну футбольну подію.

Для цього організатори акції закликали написати в своєму Facebook або Twitter фразу #EuropeanParliament Act Now! Vote for resolution! Save Ukrainian Jailed-70 #SaveOlegSentsov #FreeSentsov #WorldCup #WorldCup2018.

Також можна додати кілька слів від себе. Наприклад, пояснити, чому в день відкриття ЧС-2018 користувачі вболівають за українських політв’язнів.

Раніше Вашингтон приєднався до вимоги звільнити Сенцова та інших українських політв’язнів.


Чемпіонат світу з футболу 2018 року відбудеться в Росії з 14 червня по 15 липня. Мундіаль вперше проводиться в Росії і в Східній Європі загалом.

Правозахисна організація Amnesty International застерегла світових політиків від приїзду в Росію на Чемпіонат світу з футболу, оскільки Москва може використовувати такі візити в пропагандистських цілях.

Представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що 5 тисяч українців придбали квитки на Чемпіонат світу з футболу-2018, незважаючи на політичну ситуацію.

У МЗС Польщі опублікували довідник з рекомендаціями для польських уболівальників під час відвідин Чемпіонату світу з футболу-2018 в Росії. Серед іншого, в документі йдеться про загрозу терактів і рекомендується не відвідувати окупований Крим.

Читайте також:

  • "Поки ви будете дивитися футбол, Росія продовжить вбивати": командир 128-ї бригади звернувся до футбольних уболівальників ЧС-2018
  • Відсвяткую кожен м’яч в ворота Росії. Відомі українці розповіли, чи будуть дивитися ЧС
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/pershij-hol-putinu-aktivisti-zapustili-tretij-etap-hlobalnoji-aktsiji-na-pidtrimku-ukrajinskikh-politvjazniv-2476195.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция