Are You New User

Омбудсмен Денісова повідомила, що сьогодні планує відвідати ув’язнених у РФ Сущенка та Карпюка 14.06.2018

Денісова заявила, що добивається зустрічі із Сенцовим

14 червня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у коментарі телеканалу "112 Україна" повідомила, що сьогодні планує відвідати ув’язнених у РФ українського журналіста Романа Сущенка та політв’язня Миколу Карпюка.

"Ми ведемо переговори на основі консульських угод, щоби відвідати сьогодні [українського журналіста Романа] Сущенка та [українця Миколу] Карпюка. Ми проводимо з українським посольством у РФ необхідні процедури, вчора було відправлено ноту для того, щоби вони нам дали таку можливість", – розповіла Денісова.

Вона зазначила, що переговори відбуваються в офісі уповноваженого РФ із прав людини.

"Попередньо ми не підтвердили ту дорожню карту, яку нам пропонувала російська сторона. Ми наполягаємо на тому, щоби якомога швидше ми відвідали українського режисера Олега Сенцова, оскільки стан його критичний, хоча нас тут запевняють, що він практично не голодує і перебуває в нормальному стані, але ми зможемо це підтвердити або спростувати лише тоді, коли побачимо його на власні очі. Тому ми продовжуємо наполягати на відвідуванні Сенцова. У суботу ми будемо в Омську в Романа Штиблікова, разом із російським омбудсменом Тетяною Москальковою", – повідомила Денісова.

9 червня Порошенко телефоном обговорив із президентом РФ Володимиром Путіним питання українських політв’язнів. Лідери домовилися, що омбудсмени обох країн найближчим часом відвідають ув’язнених громадян.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що планує першочергово відвідати у РФ українських політв’язнів Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха, Миколу Карпюка, Романа Сущенка та Ресуля Веліляєва. 14 червня вона вирушила у РФ.

Москалькова повідомляла, що крім Вишинського вона планує відвідати в Україні дезертирів Олександра Баранова та Максима Одинцова, а також Олену Одновол, яка була довіреною особою кандидата в президенти РФ Володимира Путіна на незаконних виборах в окупованому Криму. Вона планує приїхати в Україну наступного тижня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-ombudsmen-denisova-povidomila-shcho-planuje-sogodni-vidvidati-uv-jaznenih-v-rf-sushchenka-ta-karpjuka-250858.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция