Are You New User

Євродепутат – лідерам країн ЄС: Їдьте до російських "гулагів", а не на ЧС-2018 14.06.2018

Ребекка Хармс закликала лідерів країн ЄС їхати до російських

Депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс висловилася вимогою продовження санкційного тиску на Кремль, а європейських лідерів та дипломатів закликала не відвідувати Чемпіонат світу з футболу в РФ.

За її словами, необхідно засудити російські зловживання та "залишатись згуртованим щодо продовження санкцій проти Росії", повідомляє Радіо Свобода.

"Коли стартує чемпіонат світу з футболу, ми не повинні забувати тих, хто продовжує страждати від рук Путіна. Понад 150 осіб на сьогодні перебувають за ґратами через їхні політичні погляди", – заявила Хармс.

Вона також звернулась до ФІФА із закликом докласти зусиль для звільнення цих понад 150 політичних в’язнів Росії, а надалі прив’язати повагу до прав людини до вибору країн, які проводитимуть у себе наступні чемпіонати світу.

"Лідери країн ЄС, їдьте не на чемпіонат, а їдьте до російських "гулагів", щоб побачити, у яких умовах утримуються й голодують Сенцов та інші політичні в’язні", – наголосила євродепутат.

Раніше стало відомо, що німецькі політики відмовляються від візиту до Росії на мундіаль. Також про бойкот оголосило керівництво Фінляндії.

Дивіться також

  • Загроза терактів і відмова від відвідин Криму. Польща випустила рекомендації про поїздку на ЧС-2018 в Росію

А ось французький президент Еммануель Макрон заявив про свої плани відвідати Чемпіонат світу.

До цього правозахисна організація Amnesty International застерегла світових політиків від приїзду в Росію на Чемпіонат світу з футболу, оскільки Москва може використати такі візити в пропагандистських цілях.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року відбудеться в Росії з 14 червня по 15 липня. Мундіаль вперше проводиться в Росії і в Східній Європі загалом.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/jevrodeputat-lideram-krajin-jes-jidte-do-rosijskikh-hulahiv-a-ne-na-chs-2018-2476398.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция