Are You New User

Європарламент підтримав резолюцію із закликом звільнити українських політв’язнів у РФ 14.06.2018

Європарламент вимагає від РФ звільнити політв’язнів

14 червня Європейський парламент підтримав резолюцію з вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова та інших політв’язнів у РФ. Трансляцію засідання вели на сайті Європарламенту.

"Європарламент висловлює свою солідарність з українським кінематографістом, політичним активістом і політв’язнем Олегом Сенцовим, який 14 травня 2018 року оголосив голодування, щоб домогтися звільнення незаконно затриманих співвітчизників", – ідеться в тексті резолюції.

ЄП стурбований наслідками голодування для здоров’я Сенцова.

Євродепутати нагадали, що за цією справою засуджено до 10 років позбавлення волі й активіста Олександра Кольченка і що "ще один незаконно затриманий громадянин України Володимир Балух голодує з 19 березня".

У резолюції зазначено, що понад 70 українських політичних в’язнів утримують у РФ.

У Європарламенті також вимагають від влади РФ звільнити директора правозахисного центру "Меморіал" у Чеченській Республіці Оюба Тітієва.

Під час дебатів євродепутат від Великобританії Чарльз Теннок нагадав, що в Росії сьогодні розпочнеться чемпіонат світу з футболу. Він закликав європейських політиків "утриматися від відвідування ЧС 2018 на знак осуду порушення Росією правил світового порядку".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-jevroparlament-pidtrimav-rezoljutsiju-iz-zaklikom-zvilniti-ukrajinskih-politv-jazniv-v-rf-250850.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция