Are You New User

В окупованому Донецьку п’яний бойовик кинув молотком у спостерігачів ОБСЄ 14.06.2018

В окупованому Донецьку п’яний бойовик кинув молотком у спостерігачів ОБСЄ
Бойовики перешкоджають роботі патруля на окупованому Донбасі

В окупованому Донецьку бойовик у стані алкогольного сп’яніння кинув молотком у бік представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це йдеться у звіті місії від 13 червня.

"Коли патруль СММ перебував на блокпосту збройних формувань у мікрорайоні Трудвські в Петровському районі Донецька, чоловік в одязі військового типу, який, вочевидь, перебував у стані алкогольного сп’яніння, кинув молоток у напрямку членів патруля місії. Молоток пролетів над головами спостерігачів і впав приблизно за два метри від двох припаркованих автомобілів місії, а нетверезий чоловік згодом залишив місце події. Член збройних формувань із розташованого поблизу блокпосту вибачився перед спостерігачами за поведінку цього чоловіка", – ідеться в повідомленні.

У місії також розповіли, що коли члени патруля розмовляли з головним лікарем лікарні населеного пункту Ровеньки Луганської області, "адміністрація" закладу зажадала від нього припинити спілкування зі спостерігачами, і заявила, що всі наступні візити патрульних у лікарню мають бути узгодженими з луганськими бойовиками.

Збройний конфлікт на сході України розпочався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

СММ ОБСЄ є неозброєною цивільною місією, яка спостерігає за ситуацією в усіх регіонах України. Вона регулярно готує звіти про ситуацію в країні, а також бере участь у переговорах між сторонами конфлікту на Донбасі. Місія розпочала свою роботу 29 липня 2014 року згідно з рішенням постійної ради ОБСЄ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-v-okupovanomu-donetsku-p-janij-bojovik-kinuv-molotok-sposterigachiv-obsje-250878.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция