Are You New User

Венедиктов про засідання ООН щодо Сирії: Рада Безпеки – орган імпотентів для імпотентів 16.04.2018

Венедиктов про засідання ООН щодо Сирії: Рада Безпеки – орган імпотентів для імпотентів
Венедиктов: Яку резолюцію можна тут ухвалити?

Рада Безпеки ООН не зможе ухвалити резолюцію про удар по об’єктах у Сирії з боку США і союзників. Таку думку висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" її головний редактор Олексій Венедиктов.

"Рада Безпеки – орган імпотентів для імпотентів. Тому що з урахуванням права вето, яке є, і з урахуванням того, що три постійні члени Ради Безпеки брали участь у цій атаці, – яку резолюцію можна тут ухвалити? Ну не смішіть!" – заявив він.

За словами Венедиктова, "історія цікава" тим, що удар по Сирії підтримали не тільки НАТО і Німеччина, а й Туреччина.

У ніч на 14 квітня США, Великобританія і Франція завдали ударів по трьох об’єктах у Сирії, які пов’язані з хімічною зброєю. Спецоперація стала відповіддю на застосування хімічної зброї в місті Дума у Східній Гуті, де 7 квітня загинуло від 70 до 100 осіб.

Західні країни звинувачують в інциденті збройні сили президента Сирії Башара Асада. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров стверджував, що російські фахівці не виявили в Думі доказів хімічної атаки.

Російські підрозділи ППО у Сирії у відбитті атаки США та їхніх союзників участі не брали.

РФ скликала екстрене засідання Ради Безпеки ООН у зв’язку з авіаударами по Сирії. Але за російський проект резолюції із засудженням удару проголосували лише три члени Радбезу ООН: РФ, Китай і Болівія.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/venediktov-pro-zasidannja-oon-shchodo-siriji-rada-bezpeki-organ-impotentiv-dlja-impotentiv-241552.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция