Are You New User

У Львові п’яна лікарка приймала дітей-пацієнтів 16.04.2018

У Львові п’яна лікарка приймала дітей-пацієнтів
Лікарка не заперечувала, що перед прийомом вживала алкоголь

У Львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ призначили службове розслідування за фактом прийому пацієнтів лікарем у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомила головна лікарка ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця на своїй сторінці в Facebook.

"На жаль, і серед медичної спільноти є люди, які безвідповідально та байдуже трактують свою роботу… Колегам та мені особисто дуже прикро та соромно за це. Одна людина поставила під сумнів та під загрозу багато надважливих речей одномоментно", — заявила вона.

Про нетверезу лікарку вперше повідомили батьки однієї з пацієнток, які прийшли на огляд у неділю, 15 квітня. Батьки викликали поліцію і написали заяву, після чого правоохоронці забрали жінку на освідчення. Видання Форпост уточнило, що мова йде про педіатра Олену Бабич.

"11 година ранку — вона вже "готова", хоча сказала, що це їй не заважає оглядати дітей. І головне вона там не одна така була, бо з її слів, медсестра "виставляла" за народження дочкою дитини, вживала вся зміна", — написала у "Фейсбуці" користувачка Оксана.

За її словами, нетвереза лікарка не змогла діагностувати в її доньки ангіну. "Вона, оглянувши дочку, сказала, що вона здорова, нічого не призначила, скерування на аналізи не дала. Після огляду у тверезого лікаря і здачі аналізів, поставили діагноз – початок ангіни, призначили антибіотик і інші ліки", — додала вона.

Нагадаймо, лікар у стані алкогольного сп’яніння приймав жертв ДТП, що сталася під Києвом на Бориспільській кільцевій дорозі.Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-lvovi-pjana-likarka-prijmala-ditej-patsijentiv-2464453.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция