Are You New User

У ФСБ спочатку визнали, а потім спростували, що затриманий на Чонгарі харків’янин перебуває в них – правозахисники 16.04.2018

У ФСБ спочатку визнали, а потім спростували, що затриманий на Чонгарі харків’янин перебуває в них – правозахисники
Зв’язку зі Стешенком немає після того, як він перетнув кордон з окупованим Кримом

Федеральна служба безпеки РФ спочатку підтвердила, а потім спростувала інформацію про затримання зниклого на кордоні з окупованим Кримом харків’янина Олександра Стешенка. Про це повідомила 16 квітня правозахисна ініціатива "Крим.SOS" із посиланням на адвоката Стешенка.

14 квітня співробітники "прикордонного управління ФСБ Росії" в Сімферополі поінформували, що українця тримають у них, але не допустили адвоката.

"16 квітня адвокат знову прийшов в управління, йому повторно відмовили в доступі до Стешенка", – ідеться в повідомленні.

Спочатку співробітники ФСБ заявили, що Стешенка було затримано для встановлення особи. Підставою для затримання російські силовики вказали проблему з фотографією в паспорті, хоча раніше харків’янин неодноразово подорожував із цим документом, зокрема на територію Криму.

"Проте вже за кілька годин співробітники ФСБ почали заперечувати не тільки те, що затриманого тримають у них, але й факт того, що він заїхав на територію Криму", – зазначають у правозахисній ініціативі.

Наразі сім’я Олександра Стешенка не знає, де і в якому стані він перебуває, а також чи висунули йому які-небудь обвинувачення.

Родичі повідомили, що 11 квітня харків’янина затримали на пункті пропуску "Чонгар". Із того моменту з чоловіком зв’язку немає.

Мати Стешенка повідомила, що її син на Донбасі не воював, він не є ані волонтером, ані активістом.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна і більшість країн світу.

Після анексії Криму, за даними правозахисників, ситуація з правами людини на півострові значно погіршилася.

19 грудня 2016 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію про порушення прав людини в Криму.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/u-fsb-spochatku-viznali-a-potim-sprostuvali-shcho-zatrimanij-na-chongari-harkiv-janin-znahoditsja-u-nih-pravozahisniki-241769.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция