Are You New User

У лікарні Солсбері повідомили, що стан Скрипаля поліпшується 16.04.2018

Скрипаля отруїли 4 березня

Стан російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, на якого 4 березня було скоєно замах у британському Солсбері, поліпшується. Про це повідомляє видання РБК із посиланням на дані, отримані в окружній лікарні Солсбері.

Скрипаль, як і раніше, перебуває у лікарні.

"Після інциденту у Солсбері 4 березня один пацієнт (чоловік віком 60 років) залишається під опікою окружної лікарні Солсбері після впливу нервово-паралітичної речовини", – розповів представник прес-служби.

4 березня у британському Солсбері госпіталізували 66-річного колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його 33-річну доньку Юлію із симптомами отруєння. Пізніше обоє вийшли із критичного стану.

Слідство з’ясувало, що під час замаху використовули розроблений у Росії нервово-паралітичний агент "Новачок". У відповідь на атаку приблизно 30 країн вислало російських дипломатів. Із США депортували 60 представників РФ. Також Білий дім закрив Генконсульство РФ у Сіетлі. Кремль після цього оголосив персонами нон ґрата дипломатів із 25 країн.

Спікер МЗС РФ Марія Захарова заявляла, що агента "Новачок" ніколи не розробляли у РФ. За її словами, його могли створити у країнах Заходу колишні радянські вчені. Президент РФ Володимир Путін стверджував, що подібні речовини здатні виробляти приблизно 20 країн світу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-likarni-solsberi-povidomili-shcho-stan-skripalja-polipshujetsja-241768.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция