Are You New User

Голова правління ВТБ про своє потрапляння до санкційних списків США: Я не зробив нічого поганого 16.04.2018

Костін про санкції: Це дуже сумно

Голова правління російського банку ВТБ Андрій Костін, який потрапив під нові санкції США, вважає, що Москві не треба вкотре відповідати Вашингтону. Про це він заявив 6 квітня в ефірі телеканала CNN.

"Я не розглядаю санкції як персональні, оскільки я не зробив нічого поганого для Америки, для американських інтересів, я завжди намагався просувати добрі ділові стосунки з американськими банками та інвесторами", – зазначив він.

За словами Костіна, його "покарали", тому що американська адміністрація розглядає політику російського керівництва як неправильну.

"Це дуже сумно. Я думаю, що нам треба покласти цьому край, тому що ситуація переходить із поганої у дуже погану. І якщо не заради самих себе, то заради наших дітей, які безумовно заслуговують життя в кращому світі, у мирних умовах, рано чи пізно нам слід зупинитися", – пояснив банкір.

Костін висловив сподівання, що президенти РФ і США Володимир Путін і Дональд Трамп сядуть за стіл переговорів і знайдуть спільну мову щодо основних проблем світового масштабу.

6 квітня США ввели санкції проти 24 російських бізнесменів і високопосадовців, а також низки компаній. Американське міністерство фінансів пояснило, що такі дії ухвалили для виконання закону "Протидія супротивникам Америки за допомогою санкцій" (CAATSA), який у серпні 2017 року схвалив Трамп.

Згідно із законом CAATSA, мінфін США у співпраці з Державним департаментом у січні 2018 року надав Конгресу "кремлівську доповідь" – список із 114 високопосадовців і 96 олігархів, наближених до "російського режиму". У ньому згадано помічників і радників Путіна, всіх членів уряду РФ, зокрема прем’єра Дмитра Медведєва, мерів Москви і Санкт-Петербурга.

Путін тоді заявляв, що Росія не буде відповідати на "недружній акт".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/golova-pravlinnja-vtb-pro-svoje-potrapljannja-v-sanktsijni-spiski-ssha-ja-ne-zrobiv-nichogo-poganogo-240390.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция