Are You New User

він схожий у своїй беззахисності на дитину 17.04.2018

він схожий у своїй беззахисності на дитину

Цього чоловіка я зустрічала кілька разів впродовж двох останніх років. Я тягла торби зі свого старого офісу до шпиталю, хлопцям, а він йшов назустріч, несучи свої рогожані торби. Вбраний убого, але на безхатька не схожий, завше з опущеною долу головою. Кожного разу десь у мозку кололо: "Ти мусиш йому допомогти!" Але так складалося - то важкі торби, то розминалися швидше, ніж встигала заговорити. 
Потім я перебралася у цілком протилежний край міста, але думка про цього чоловіка завжди сверлила свідомість і сумління мучило, що не зупинила, не допомогла. Коли цьогоріч у січні він пройшов повз "Па-па-па," я аж завмерла. І зрозуміла, що то таки я мушу організувати допомогу цьому чоловікові!
Сьогодні я наважилася його зупинити. 
Обмаль часу і шалене хвилювання завадили відразу випитати про все, тому наразі коротко - Олег, 40 років. 
Чоловік бідує, влаштуватися на роботу з його вадою важко. Дозволив зробити фото, коли сказала, що зроблю все, щоб йому допомогти. Дала 300 грн.(більше просто не мала при собі) і Олег заплакав. Взагалі, він схожий у своїй беззахисності на дитину і дуже потребує простого людського спілкування і розуміння. Мобільника не має, тож домовилися про зустріч у четвер тоді уже спробую вияснити деталі.
Тепер по пунктах.
1. Звертаюся по допомогу медиків (у першу чергу - льваівських), панове, відгукніться у приват, скеруйте, які обстеження і аналізи слід зробити у першу чергу! Якщо хтось зголоситься допомогти безкоштовно, буду вельми вдячна. Якщо ні - озвучте ціну питання.
2. Потрібен одяг і особливо взуття!!! Одяг - приблизно 52-ий розмір, взуття - 47-48.
Буду щиро вдячна за перепост, пораду і речі!

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция