Are You New User

Ситник про викритих агентів НАБУ: Їм вручено повідомлення про підозру, але запобіжні заходи не обрані. Це дуже талановиті люди 17.04.2018

Ситник про викритих агентів НАБУ: Їм вручено повідомлення про підозру, але запобіжні заходи не обрані. Це дуже талановиті люди
Агентів НАБУ було затримано в листопаді 2017 року

Агентам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Катерині Сікорській і Сергію Боярському вручено підозри, проте вони продовжують працювати у відомстві. Про це в інтерв’ю агентству "Укрінформ"повідомив глава відомства Артем Ситник.

Відповідаючи на запитання, чим закінчилося розслідування, глава НАБУ заявив, що запобіжні заходи розкритим агентам ще не обрано.

"Їм вручено повідомлення про підозру, але запобіжні заходи не обрані. Вони продовжують працювати в нашій команді, звичайно, з урахуванням того, що вже розкриті. Це дуже талановиті люди. Чим закінчиться ця справа, залежить не від нас. На мою думку, дії наших співробітників повністю відповідали закону. Тому я впевнений – кожен із них готовий до судового розгляду. Чи піде Генпрокуратура на ризик і направить справи до суду? Не знаю. Я б на їхньому місці цього не робив. Але вирішувати їм. У принципі, наші працівники готові до будь-якого розвитку подій", – підкреслив Ситник.

29 листопада 2017 року у прес-службі Держміграційної служби повідомили, що під час спроби передання хабара в розмірі $15 тис. заступнику глави відомства Діні Пімаховій СБУ затримала агента НАБУ Сергія Боярського.

Пімахова розповіла, що кілька місяців тому познайомилася з людиною, яка відрекомендувалася співробітником арабського інвестиційного фонду "Мобадала" Сергієм Тітенковим. За її словами, він намагався зав’язати з нею дружні стосунки. Пімахова повідомила, що ця людина протягом кількох місяців спілкування пропонувала їй розв′язати низку питань, пов’язаних із"незаконною легалізацією іноземних громадян на території України", але вона відмовлялася. Заступник глави Держміграційної служби додала, що під час затримання Тітенкова дізналася, що він має стосунок до НАБУ і у нього є документи на ім’я Сергія Боярського.

"Цензор.НЕТ" повідомив, що СБУ затримала сімох співробітників НАБУ, які працювали під прикриттям, серед них – "агент Катерина" (Сікорська), відома за справою народних депутатів Максима Полякова ("Народний фронт") і Борислава Розенблата (позафракційний), а також співробітник НАБУ Боярський.

У НАБУ заявили, що ГПУ та СБУ незаконно втрутилися у спецоперацію Національного антикорупційного бюро, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання в Державній міграційній службі України, і назвали такі дії правоохоронців "диверсією".

3 грудня генпрокурор Юрій Луценко в телеінтерв’ю заявив, що агенти НАБУ одержали роботу з порушенням українського законодавства – без відкритого конкурсу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/sitnik-pro-vikritih-agentiv-nabu-jim-vrucheno-povidomlennja-pro-pidozru-ale-zahodi-ne-obrani-tse-duzhe-talanoviti-ljudi-241959.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция