Are You New User

Розенко про створення Єдиної православної церкви: Вибухає чергова партія прокремлівських консервів в Україні 18.04.2018

Розенко: Мусимо використати цей історичний шанс

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив 18 квітня у Facebook, що із задоволенням спостерігає за реакцією проросійських сил на ідею створення Єдиної української православної церкви.

"На це можна дивитися довго та з великим задоволенням! На те, як вибухає чергова партія прокремлівських консервів в Україні. На те, як бризкає слина з рота промосковських агентів і агентішок, які заволали єдиним хором і по єдиних темниках: "Україна – світська держава", "церква відділена від держави", "нас відволікають від важкої економічної та соціальної ситуації в країні", "краще б дорогами зайнялися" і т.д. і т.п.", – написав він.

Віце-прем’єр зазначив, що вперше в історії української незалежності завдяки наполегливості президента України Петра Порошенка країна здобула шанс на створення Єдиної помісної православної української церкви.

"Мусимо використати цей історичний шанс. І зробити ще один крок для зміцнення своєї незалежності, зробити ще один гігантський ривок від московської імперії до цивілізованого європейського співтовариства. Тому, друзі, і пенсії будемо піднімати, і зарплату підвищувати, і належний рівень життя українцям забезпечувати, і дорогами займатися, і робити все, що в наших силах, щодо створення Єдиної помісної православної української церкви", – підсумував Розенко.


https://www.facebook.com/pavlo.rozenko/posts/1884191581643147

У червні 2016 року Верховна Рада звернулася до вселенського патріарха Варфоломія із проханням видати указ про автокефалію православної церкви в Україні.

17 квітня Порошенко на нараді з керівництвом парламентських фракцій розповів, що 9 квітня у Стамбулі провів багатогодинну зустріч із Варфоломієм і членами Синоду.

"Я можу оголосити вам приємну новину, що на сьогодні Україна як ніколи близька до появи власної автокефальної помісної церкви", – наголосив глава держави, додавши, що не може поки розкривати подробиці переговорів.

Після цього УПЦ КП і УАПЦ закликали УПЦ МП підтримати зусилля зі створення Єдиної української церкви.

Заступник голови відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП Микола Данилевич у відповідь заявив, що ініціатива завершиться "великим пшиком".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/rozenko-pro-stvorennja-jedinoji-pravoslavnoji-tserkvi-vibuhaje-chergova-partija-prokremlivskih-konserviv-v-ukrajini-242009.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция