Are You New User

Держдеп: Сирія за допомогою Росії намагається приховати сліди застосування хімічної зброї в Думі 20.04.2018

Держдеп: Сирія за допомогою Росії намагається приховати сліди застосування хімічної зброї в Думі
 РФ спільно з сирійським режимом намагаються перешкодити розслідуванню ймовірної хіматаки, заявили в Держдепі (ілюстративне фото)

У Держдепі США заявили, що Росія та Сирія намагаються перешкодити розслідуванню ймовірної хімічної атаки в місті Дума.

За словами представника Держдепартаменту Хізер Нойєрт, Сирія разом з РФ спробували очистити територію ймовірного скоєння атаки і приховати докази застосування хімзброї, повідомляє DW.

Нойєрт зазначила, що США мають в своєму розпорядженні достовірну інформацію про те, що російська влада спільно з сирійським режимом навмисно перешкоджають приїзду в Думу експертів з Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ).

Експерти ОЗХЗ прибули в Дамаск ще 14 квітня, однак їх не пускали на територію Думи протягом декількох днів.

Вони мали намір відправитися в Східну Гуту 18 квітня, проте, перенесли початок розслідування у зв’язку з тим, що вислана вперед місія щодо забезпечення безпеки ООН потрапила під обстріл.

7 квітня в результаті атаки із застосуванням хімічної зброї в підконтрольному повстанцям місті Дума в Східній Гуті в передмісті Дамаска загинули щонайменше 70 осіб. Ще понад 500 людей постраждали.

У ніч на 14 квітня президент США Дональд Трамп віддав наказ збройним силам завдати точкових ударів по об’єктах, пов’язаних з хімічною зброєю в Сирії. До операції долучилися Франція та Велика Британія.Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/derzhdep-sirija-za-dopomohoju-rosiji-namahajetsja-prikhovati-slidi-zastosuvannja-khimichnoji-zbroji-v-dumi-2465370.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция