Are You New User

У Держдепі США закликали нового президента Куби припинити репресії у країні 20.04.2018

У Держдепі США закликали нового президента Куби припинити репресії у країні
У Держдепі розкритикували владу Куби за те, що нового президента призначив парламент, а не обрали всі громадяни країни під час виборів

Речниця Державного департаменту США Гізер Ноєрт під час брифінгу 19 квітня закликала нового президента Куби Мігеля Діас-Канеля припинити репресії у країні. Розшифровка брифінгу опублікована на сайті відомства.

"Новий президент Куби має зробити конкретні кроки, щоб поліпшити життя кубинського народу, поважати права людини, припинити репресії та розширити політичні та економічні свободи. Ми закликаємо нового президента слухати і відповідати на вимоги кубинських громадян про заможнішу вільну й демократичну Кубу", – зазначила вона.

У Держдепі розкритикували владу Куби за те, що нового президента призначив парламент, а не обрали всі громадяни країни під час виборів.

"Кубинські громадяни не мали реальної можливості вплинути на результат цього недемократичного процесу переходу", – заявила Ноєрт.

19 квітня парламент Куби офіційно затвердив Діас-Канеля на пост президента країни. До цього моменту посаду голови Держради Куби із 2008 року обіймав Рауль Кастро.

Його старший брат Фідель, який керував Кубою із 1959 року, помер у листопаді 2016 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-derzhdepi-ssha-zaklikali-novogo-prezidenta-kubi-pripiniti-represiji-v-krajini-242378.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция