Are You New User

Суд Амстердама відмовився розморожувати активи компанії Ахметова – ЗМІ 21.04.2018

Власником заморожених активів є Ахметов

Холдинг СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова не зміг домогтися розморожування активів у Європейському союзі на суму $820 млн. Про це повідомляє "Німецька хвиля" з посиланням на рішення арбітражного суду в Амстердамі від 5 квітня.

Активи Ахметова, до яких застосували обмежувальні заходи в межах розгляду навколо придбання акцій компанії "Укртелеком", залишаються заблокованими.

Зазначають, що заборона продавати або переоформляти активи діє з грудня 2017 року за рішеннями судів у Нідерландах та на Кіпрі. Саме в цих країнах зареєстровано компанії холдингу.

У СКМ пообіцяли продовжити оскарження рішення про замороження.

27 грудня 2017 року Окружний суд Нікосії (Кіпр) постановив заморозити активи Ахметова на суму $820 млн у справі про припинення виплат за "Укртелеком". Цим самим рішенням бізнесменові заборонено витрачати більше ніж €20 тис. на місяць.

У січні, виконуючи рішення кіпрського суду, суд Амстердама ухвалив рішення про замороження акцій компаній підприємця, зареєстрованих у голландській юрисдикції. Рішення стосувалося компаній "Метінвест" і ДТЕК.

8 січня СКМ подала апеляцію на замороження активів Ахметова.

Суд Лондона в січні 2018 року зобов’язав групу СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова доплатити $760 млн за придбання компанії "Укртелеком" у кіпрської компанії Raga Establishment Ltd, за якою може стояти власник групи DF Дмитро Фірташ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/sud-amsterdama-vidmovivsja-rozmorozhuvati-aktivi-kompaniji-ahmetova-zmi-240337.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция