Are You New User

У США показали на відео смертельний удар по російським найманцям в Сирії 29.04.2018

Американський телеканал MSNBC відео удару по російським найманцям в Сирії в лютому нинішнього року.

Сюжет, в котом показано момент ліквідації декількох сотень найманців, опублікував в Twitter журналіст Річард Енгель.

У матеріалі наголошується, що Росія використовує своїх найманців у військових конфліктах і при цьому продовжує заперечувати свою участь в них. Також в сюжеті міститься уривок перехоплення переговорів російських найманців про втрати внаслідок удару.

In February, Russian mercenaries attacked a US base in #Syria. Hundreds were killed in retaliatory airstrikes. The Kremlin tried to cover up the incident, but we got hold of intercepted recordings in which some of the contract soldiers discussed the encounter. pic.twitter.com/eoQMiXk5sX— On Assignment with Richard Engel (@OARichardEngel) 28 апреля 2018 г.

Нагадаймо, 7 лютого в Сирії при спробі захоплення нафтового родовища в результаті удару артилерії і авіації міжнародної коаліції на чолі з військами США були знищені найманці з російської ПВК "Вагнер". За неофіційною інформацією, число убитих становить до 200 чоловік. При цьому офіційна Москва визнала загибель щонайменше 10 громадян Росії.

Як повідомляв "Апостроф", найманець ПВК "Вагнера", який вижив після удару США в Сирії, заявив, що росіян здали.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-04-29/v-ssha-pokazali-na-video-smertelnyj-udar-po-rossijskim-naemnikam-v-sirii/128546”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция