Are You New User

Росіянки влаштували "розправу" над лідерами Заходу: в мережі підняли на сміх феєричне відео 29.04.2018

В одному з дворів російського Краснодара місцеві жителі влаштували специфічний "атракціон": кидання дротиків в фотографії лідерів західних країн одночасно з обговоренням пліток про їхнє особисте життя.

Відео "розваги" опубліковано на Twitter сторінці "Божевільний сурмач".

На ньому можна побачити, як якийсь хлопець кидає дротики в фотографію президента США Дональда Трампа, прикріплену до поля для гри в "Дартс". Нижче розташовані також фото прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей і президента Франції Еммануеля Макрона.

Група жінок, які в футболках "Тільки Путін" при цьому активно обговорює різні плітки, що відносяться до особистого життя лідерів США і Франції. Їх хвилює те, що Трамп, на їхню думку, "з незрозумілими простітукамі не може розібратися", а Макрон одружений на своїй колишній шкільній вчительці.Відносно Терези Мей, мабуть, через брак відповідних даних, отриманих зі ЗМІ, жінкам доводиться вдаватися до власних здогадів: "Вона на нашого Путіна поклала око!" — припускають вони. Правда, шансів у прем’єра Великобританії в боротьбі за президента РФ трохи, вважають мешканки Краснодара.

"Будинок обдертий, обшарпаний, мабуть гуртожиток, а живуть добре, пенсію Путін платить, краще б забралися у дворі, більше користі", "Експерти по повіям, нарядам і психічних відхилень з партії" Молоді загони Путіна "," "Давай одружимося" невошедшіе ", — сміються над відео в коментарях.

Путинский спецназ расстреливает врагов Путина и России! Детям до 25 не смотреть!!! Возможен взрыв головного мозга! pic.twitter.com/vpIkhCd9GU

— Чокнутый горнист (@Buggy__Bugler) 29 апреля 2018 г.

Нагадаймо, раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в Єкатеринбурзі (Росія) дівчаток шкільного віку в балетках і коротких синіх спідницях вигнали на вулицю марширувати в снігу на площі перед окружним Будинком офіцерів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2018-04-29/rossiyanki-ustroili-raspravu-nad-liderami-zapada-v-seti-podnyali-na-smeh-feericheskoe-video/128560”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция