Are You New User

"Іран не має володіти ядерною зброєю". Макрон поговорив із Путіним із борту літака і написав твіт російською мовою 30.04.2018

Макрон обговорив із Путіним ситуацію навколо Ірану й Сирії

Від виконання плану дій щодо іранської ядерної програми залежить стабільність у регіоні й міжнародна безпека. Про це 30 квітня написав у своєму Twitter президент Франції Еммануель Макрон після телефонної розмови із главою РФ Володимиром Путіним.

Він продублював твіт англійською та російською мовами.

"Телефонна розмова з Володимиром Путіним для нового обговорення стану справ. Іран ніколи не має володіти ядерною зброєю. Від цього залежать стабільність регіону та міжнародна безпека. Ми працюємо над цим як ми маємо попрацювати і для справедливого миру в Сирії", – написав французький президент.


Телефонна розмова з Володимиром Путіним, для нового обговорення стану справ. Іран ніколи не повинен володіти ядерною зброєю. Від цього залежать стабільність регіону та міжнародна безпека. Ми працюємо над цим, як ми повинні попрацювати і для справедливого миру в Сирії. https://t.co/eqHTq39x2F

— Emmanuel Macron (@EmmanuelMacron) 30 квітня 2018 р.

Макрон оприлюднив також відеозапис початку розмови з Путіним, яку він вів із борту президентського літака. Президент Франції у понеділок розпочав візит до Австралії.


En ligne avec Vladimir Poutine, pour un nouveau point ensemble. L Iran ne doit jamais posséder l arme nucléaire. La stabilité de la région et la sécurité internationale en dépendent. Nous y travaillons, comme nous devons aussi œuvrer pour une paix juste en Syrie. pic.twitter.com/3LJms46XIx

— Emmanuel Macron (@EmmanuelMacron) 30 квітня 2018 р.

У повідомленні на сайті Кремля підкреслюють, що розмова відбулася з ініціативи французької сторони.

"Макрон поінформував про підсумки свого візиту до США, акцентуючи на проведених переговорах щодо ситуації навколо спільного всеосяжного плану дій стосовно іранської ядерної програми. Президенти Росії і Франції висловилися за збереження плану та його неухильне виконання", – зазначили у прес-службі Путіна.

20 липня 2015 року Рада Безпеки ООН схвалила угоду, спрямовану на обмеження ядерної програми Ірану в обмін на зняття з нього санкцій. Іран гарантував, що відмовиться від ідеї створення ядерної зброї. За 10 років, у разі виконання Іраном умов ядерної угоди, усі обмеження й умови, що містяться в цій резолюції ООН, припинять дію.

У січні 2018 року Трамп заявив, що США можуть вийти з ядерної угоди з Іраном.

Штати неодноразово розширювали санкційний список стосовно Ірану, звинувативши Тегеран у фінансуванні терористів і проведенні загрозливих ракетних випробувань.

30 квітня державний секретар США Майк Помпео сказав, що Штати вийдуть із ядерної угоди з Іраном, якщо "її недоліки не буде усунено".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/iran-ne-povinen-voloditi-jadernoju-zbrojeju-makron-pogovoriv-z-putinim-z-bortu-litaka-i-napisav-tvit-rosijskoju-movoju-243934.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция