Are You New User

Суд продовжив арешт Рубану на два місяці 04.05.2018

Рубана затримали 8 березня

Шевченківський районний суд Києва 4 травня продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою керівникові "Офіцерського корпусу" Володимирові Рубану, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Суд задовольнив відповідне клопотання обвинувачення.

Рішення може бути оскаржено в п’ятиденний строк.

Суддя оголосив тільки резолютивну частину рішення, повний його текст оприлюднять 8 травня.

8 березня Рубана затримали в контрольному пункті "Майорське" в Донецькій області. Імовірно, він мав стосунок до нелегального перевезення великої партії зброї на підконтрольну Києву територію. Шевченківський районний суд заарештував його до 6 травня без права застави.

22 березня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Рубан і позафракційний нардеп Надія Савченко змовилися з метою захоплення державної влади. Він зазначив, що Рубан разом із Савченко планували "широкомасштабні терористичні атаки" в центрі Києва. Для цієї мети вони нібито домовилися про постачання зброї з ватажком бойовиків "ДНР" Олександром Захарченком.

Цього самого дня Верховна Рада позбавила Савченко недоторканності і дала дозвіл на її затримання й арешт. 23 березня суд заарештував нардепа до 20 травня без права застави.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/sud-prodovzhiv-aresht-rubana-na-dva-misjatsi-244626.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция