Are You New User

Бойовики понад 1500 разів порушили великоднє перемир’я - Оліфер 05.05.2018

Дарка Оліфер озвучила підсумки зустрічі в Мінську

Ситуація на Донбасі погіршується — за 34 дні великоднього перемир’я українська сторона зафіксувала понад 1500 обстрілів з боку проросійських бойовиків.

Про це повідомила речниця представника України у Тристоронній контактній групі, екс-президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер за підсумками чергових переговорів у Мінську.

"З 30 квітня 2018 по 2 травня 2018 українська сторона зафіксувала одне бойове зіткнення і 1512 обстрілів з боку НЗФ ОРДЛО, майже всі обстріли були прицільними. Було чотири обстріли населених пунктів", — заявила вона на своїй сторінці в Facebook.

За словами Оліфер, найбільше обстрілів було зареєстровано 25 квітня – бойовики 76 разів порушили режим тиші, у тому числі 43 рази було застосували зброю, заборонену Мінськими угодами, зокрема, РСЗВ Град, танки, артилерію, міномети.

Під час переговорів у Мінську російська делегація відмовилась надати гарантії безпеки в районі Донецької фільтрувальної станції для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт.

Українська сторона наголосила, що розведення сил та засобів в районі Станиці Луганської може відбутися за умови дотримання з боку бойовиків семиденного періоду тиші. Зі свого боку українська сторона повністю виконує взяті на себе зобов’язання, зазначила Оліфер.

ТКГ також відзначила як позитивний факт відновлення мобільного зв’язку приблизно на 70% окупованої території Донецької області.

Окрім того, українці погодили всі параметри відновлювальних робіт мостового переходу у Станиці Луганській і передали їх представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Нагадаймо, що 4 травня представники гуманітарної групи на Мінських переговорах не змогли домовитись про обмін ув’язненими.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/bojoviki-ponad-1500-raziv-porushili-velikodnje-peremirja-olifer-2468040.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция