Are You New User

"Імовірність витоку дорівнює нулю". У міноборони Чехії спростували можливість використання свого "Новачка" за межами лабораторії 06.05.2018

"Імовірність витоку дорівнює нулю". У міноборони Чехії спростували можливість використання свого "Новачка" за межами лабораторії
"Новачок" застосували у британському Солсбері

Нервово-паралітичну речовину А230, яка належить до "Новачків", у чеських лабораторіях використовували для досліджень, необхідних для вивчення способів хімічного захисту громадян. Про це йдеться в заяві міністерства оборони Чехії, опублікованій 4 травня на сайті відомства.

Підкреслюють, що "Новачок" вивчали не з метою нападу.

За інформацією міноборони, речовини, серед яких указано також зарин, синтезували для спектрального аналізу і знищували одразу після тестування.

"Імовірність витоку дорівнює нулю", – ідеться в заяві.

У зверненні зазначають, що через "чутливість даних, пов’язаних із проблемою бойових отруйних речовин", жодних деталей озвучувати не будуть через побоювання, що інформацію можуть використати терористи.

3 травня президент Чехії Мілош Земан заявив, що восени 2017 року в лабораторії чеського міста Брно проводили дослідження, для яких учені синтезували нервово-паралітичний газ А230, що належить до сімейства отрут "Новачок".

"Новачком", за інформацією влади Великобританії, отруїли екс-офіцера російської розвідки Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їх госпіталізували з симптомами отруєння в британському Солсбері 4 березня. Пізніше обоє вийшли з критичного стану.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/jmovirnist-vitoku-dorivnjuje-nulju-u-minoboroni-chehiji-sprostuvali-mozhlivist-vikoristannja-svogo-novachka-za-mezhami-laboratoriji-244713.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция