Are You New User

У заходах на висоті Конєва в Харкові за участю голови ОДА Світличної взяло участь до 25 тисяч осіб 09.05.2018

У Харкові до покладання квітів на Меморіальному комплексі "Слави" у Лісопарку приєдналися 15 тисяч громадян, на "Висоті Маршала Конєва" — до 25 тисяч.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Харківській області.

"До охорони публічної безпеки та порядку у місцях проведення заходів сьогодні було залучено близько 2 тисяч працівників поліції.Серед них співробітники територіальних підрозділів, патрульної поліції, кінологи, кінна поліція, військовослужбовці Нацгвардії, курсанти відомчих вишів. Зараз святкові заходи тривають і працівники поліції продовжують нести службу у посиленому режимі. Напередодні були проведені відповідні інструктажі, особовий склад націлений на припинення будь-яких порушень та провокацій", — повідомив начальник Нацполіції області Олег Бех.На даний час завдяки вжиття комплексу необхідних заходів порушень публічної безпеки та громадського порядку вдалося уникнути.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2018-05-09/v-meropriyatiyah-na-vyisote-koneva-v-harkove-s-uchastiem-glavyi-oga-svetlichnoy-prinyalo-uchastie-do-25-tyisyach-chelovek/129573”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция