“Мегамакс” збанкрутував

0

Поделиться в соц. сетях

Одна з найстаріших в Україні мереж магазинів побутової техніки та електроніки “Мегамакс” припиняє свою діяльність. Як повідомляє , про це власники вже повідомили співробітникам і закрили магазини.

Компанія пішла на цей крок через фінансові труднощі, долати які її власники вирішили за рахунок залучення інвестора і зміни сфери діяльності.

У самому “МегаМаксі” від коментарів відмовилися, пояснивши, що у компанії більше немає людей, які б відповідали за зв’язки з пресою.

За неофіційними даними, компанія погасила майже всі борги.

“Мегамакс” була єдиною мережею, яка працювала в ціновому сегменті “середній” і “преміум”. Через кризу ринок побутової техніки та електроніки за підсумками 2009 року обвалився приблизно на 40% порівняно з попереднім роком. Споживачі переорієнтувалися на товари нижчого цінового сегмента.

Йдучи з роздробу, компанія має намір змінити сферу діяльності. Зі слів високопоставленого джерела на ринку, власники “МегаМакс” знайшли інвестора. Магазини здадуть в оренду. Зокрема, на двох площах – у Києві та Житомирі – вже працюють торгові точки мережі Comfy.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.