Клінтон вирішила заступитися за Тимошенко перед Януковичем

0

Поделиться в соц. сетях

Міністр закордонних справ ЄС також стурбована ситуацією навколо екс-прем’єрки.

Держсекретар США та міністр закордонних справ ЄС Кетрін Ештон написали листа президенту України Віктору Януковичу щодо арешту екс-прем’єра . Так речник відомства з зовнішніх справ ЄС Майкл Манн повідомив, що лист, написаний минулої п’ятниці Клінтон і Ештон, має приватний характер.

Дипломат, який перебуває у Брюсселі та знайомий із текстом листа повідомив: Я думаю буде справедливо сказати, що у листі висловлюється стурбованість щодо стану демократії в Україні та при цьому особлива увага приділяється арешту Юлії Тимошенко, який викликає занепокоєння.

У листі йдеться про стурбованість політично вмотивованими судовими процесами взагалі, а також про те, що такі дії можуть нанести шкоду репутації Януковича, – повідомив співрозмовник.

Нагадаємо, колишнього прем’єра у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році газових контрактів між Україною і Росією.

З 5 серпня вона перебуває у СІЗО. Раніше Тимошенко вже неодноразово заявляла, що вважає себе невинною і справу проти неї необхідно закрити у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Сьогодні суддя Родіон Кірєєв справи екс-прем’єра до 27 вересня.

Источник:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.