Are You New User

Глава компанії Twitter Джек Дорсі заявив, що не пишається блокуванням аккаунта Трампа 14.01.2021

последние новости в Украине останні новини в Україні


Керівник платформи Twitter Джек Дорсі заявив, що вважає прийняте рішення щодо блокування аккаунта 45-го президента США Дональда Трампа "правильним". Однак Дорсі визнав, що дане блокування аккаунта Трампа згубно відбилася на репутації його компанії, через те, що продемонструвала провал його компанії в забезпеченні здорової комунікації на платформі.

Об этом сообщает Незыгарь

"Я не вітаю і не пишаюся тим, що нам довелося заблокувати обліковий запис Дональда Трампа", — повідомив Дорсі, зазначивши, що відповідальність за бан Трампа лежить на компанії Twitter і він такі заходи вважає В даній ситуації правильними. Блокування аккаунта матиме реальні серйозні наслідки. Незважаючи на те, що бувають очевидні та зрозумілі винятки, кожен бан — це наш провал у забезпеченні здорової комунікації, а також привід задуматися про наші дії та про те, що нас оточує", — заявив Дорсі.

Він також зазначив, що такі заходи розколюють суспільство. "Також це створює прецедент, який я вважаю небезпечним — він показує владу над глобальним суспільним діалогом, яку має окрема людина або корпорація", — пояснив глава Twitter.

Раніше повідомлялося, що Дональда Трампа заблокували провідні соціальні мережі і платформи. Дії чинного президента США засудили після заворушень у Капітолії.

Крім того, повідомлялося, що ЗМІ всього світу показали кадри, як 6 січня Дональд Трамп виступив перед своїми прихильниками у Вашингтоні та заохотив їх увірватися в будівлю Конгресу США. Виконувач обов’язків прокурора округу Колумбія Майк Шервін заявив, що в ході розслідування штурму Капітолію у Вашингтоні до відповідальності можуть притягнути президента США Дональда Трампа.

Також ASPI news повідомляло про те, що в мережі з’явилося відео штурму Капітолію в США, на якому чути вигуки російською мовою. Увагу на це звернув український журналіст Андрій Цаплієнко.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/glava-kompanii-twitter-dzhek-dorsi-zayaviv-scho-ne-pishaetsya-blokuvannyam-akkaunta”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция