Are You New User

У Росії затримали учасників форуму муніципальних депутатів. Серед них – Ройзман, Яшин і Кара-Мурза 13.03.2021

Багатьох учасників форуму затримали

У Росії 13 березня затримали учасників форуму незалежних муніципальних депутатів, який відбувався у Москві. Про це повідомило "Радио Свобода".

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

Серед затриманих – політики Ілля Яшин, Євген Ройзман, Юлія Галяміна, Володимир Кара-Мурза, Андрій Пивоваров, а також журналіст Тимур Олевський, який вів форум як модератор, і кілька журналістів, котрі висвітлювали форум.

"ОВД-Инфо" опублікувало список затриманих.


На форум «Об’єднаних демократів» прийшла поліція і готується затримати всіх його учасників. Серед присутніх – Ілля Яшин, Максим Резник, Володимир Кара-мурза, Євген Ройзман і інші політики. Відео: @sotavision. pic.twitter.com/OqTnhW5X6r

— SOTA (@SotaVision) March 13, 2 021


Форум муніципальних депутатів продовжуємо в іншому форматі Весь зал (!) Затриманий за статтею за «здійснення діяльності небажаної організації». Куди везуть, невідомо. pic.twitter.com/ZhhcD2JRnb

— Vladimir Kara-Murza (@vkaramurza) March 13, 2021


На форум муніципальних депутатів в Москві прийшла поліція. Тут людина 150 з усієї країни. Всіх затримують. Ну тобто взагалі всіх.

— Ілля Яшин (@IlyaYashin) March 13, 2021

Поліцейські прийшли на форум, який проводили в московському готелі "Ізмайлово", приблизно за 40 хвилин після його початку. Силовики заявили, що всіх учасників форуму – приблизно 150 осіб із різних регіонів Росії – затримають за підозрою в участі в заході, проведеному небажаною організацією.

"Радио Свобода" зазначає, що, за повідомленнями очевидців, затримали майже всіх учасників форуму. Їх в автозаках везуть у різні відділи внутрішніх справ Москви.

Форум проводили під егідою "Объединенных демократов". "Радио Свобода" зазначає, що цей проєкт підтримав рух "Открытая Россия", який заснував опозиціонер Михайло Ходорковський, але повідомляє, що рух юридично не пов’язаний із лондонськими організаціями, занесеними до списку "небажаних" у Росії.

Форум "Муніципальна Росія" мав відбуватися 13–14 березня, зазначає "Дождь".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-rosiji-zatrimali-uchasnikiv-forumu-munitsipalnih-deputativ-sered-nih-rojzman-jashin-i-kara-murza-1543873.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция