Are You New User

Штати і Британія підтвердили спільну протидію агресії РФ проти України 03.05.2021

Про це Ентоні Блінкен і Домінік Рааб заявили під час брифінгу за результатами переговорів у понеділок, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми з Тоні (Блінкеним – ред.) обговорили цілий комплекс питань безпеки — Іран, Афганістан, постійні занепокоєння щодо Росії, зокрема на кордоні з Україною. Ми стоїмо пліч-о-пліч у цих питаннях, і я вітаю тверду прихильність США Альянсу НАТО», — підкреслив міністр закордонних справ Британії Домінік Рааб.

Держсекретар Блінкен, зі свого боку, подякував Сполученому Королівству за те, що вони «приєдналися до США в процесі притягнення Росії до відповідальності» за її безрозсудні та агресивні дії.

«Ми підтвердили нашу непохитну підтримку незалежності, суверенітету й територіальній цілісності України, куди я відправлюсь також цього тижня», — зауважив глава американського зовнішньополітичного відомства.

Як повідомляв Укрінформ, глава Держдепартаменту США Ентоні Блінкен розпочав європейське турне, під час якого заплановані його візити до Великої Британії для участі в зустрічі G7, а також до України.

Джерело:

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/shtaty-i-brytaniya-pidtverdyly-spilnu-protydiyu-agresiyi-rf-proty-ukrayiny/”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция