Екс-свободівці звинувачують свободівців у фальсифікаціях

0

Поделиться в соц. сетях

"Луганцi" в Питере с целью налаживания связей с Украинской диаспорой

Активісти громадської організації Луганці написали прокурору Луганської області Бескишному відкритий лист про фальсифікації, допущені ВО Свобода. Про це повідомив керівник Луганців Сергій Коваленко.

Прошу Вас розглянути наше звернення про фальсифікацію зборів з ініціювання проведення Всеукраїнського референдуму з питання продажу землі представниками ВОСвобода, – йдеться в листі.

Ініціаторами зібрання були члени тимчасової керівної ради ВОСвободав Луганській області: Магрицька І., Пурик Н., Кобзєв О. Збори відбулися 2 червня 2011 року в конференцзалі готелюІніціал. Головою зборів було обрано Магрицьку І., секретарем Кобзєва О. На зборах був присутній і керував процесом голова Харківської ВО Свобода і куратор Луганської ВО Свобода Ігор Швайка.

Кобзєв, побачивши, що на зборах були присутні менше, ніж 200 чоловік, відмовився ставити свій підпис у підсумковому протоколі. У ході зборів Пурик, Магрицька і Швайка для того, щоб створити враження присутності достатньої кількості людей, запустили так звану карусель.

Надалі Кобзєв так і не поставив свій підпис у протоколі. Але, як пізніше нам стало відомо, в 10-денний термін документи щодо проведення зборів громадян були подані до Луганської міської ради. Ми вбачаємо в цих діях порушення Законодавства України, – повідомляютьЛуганці.

Напомним, что активисты ВО Луганці отстояли закрытие украинских школ в Лисичанске и Красном Луче, инициаторы акций против продажи стадиона Луганска, участники налогового майдана, организаторы Фиалковой революции, участники голодовки против повышения проезда в маршрутках Луганска, инициаторы по защите прав погорельцев в городе Луганске и акции по сбору денег на покупку резиновой женщины для Романа Ландика и ряд многих других акций и мероприятий

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.