Оголошується набір на проект “Участь молоді у розвитку громад: побудова соціально справедливого міста” (Сумы, Харьков, Днепропетровск)

0

Літо не час для відпочинку! Ні, звичайно, ти можеш загоряти на своєму городі чи поїхати в якийсь Маріуполь, або, чим чорт не шуткує, навіть в Алупку, і валятися на пляжі й кричати: “Тагіл!”. Або, якщо вважаєш себе справжнім лідером, бажаєш не гаяти час, поєднати приємне з корисним, працюючи над собою. Чи хоча б підібрати молоду амбійційну кампанію, бо разом кричати гучніше.

Фонд ім. Фрідріха Еберта спільно з Донецьким осередком «Фундації Регіональних Ініціатив» оголошує продовження набору на проект «Участь молоді у розвитку громад: побудова соціально справедливого міста». Назва длинюща, але проект насправді незабутній і вартий уваги.

Навчання, проживання, харчування для участників БЕЗКОШТОВНЕ.

Мета проекту – навчання політично активної молоді у сфері побудови соціально справедливого міста. Головний акцент – ціннісні аспекти, якісна освіта, що включає розуміння фундаменту розвитку, співвідношення свободи и відповідальності, сучасних концепцій з розвитку держави та соціуму, мотиваційних аспектів до активної громадської та політичної діяльності, якщо в тебе ще нема таких. І це ще не все! Завдання проекту – виховання нової якісної еліти – хто ще не хоче? – шляхом розповсюдження знань та навичок, заснованих на новітніх технологіях. В рамках навчання відбудуться семінари для 4 фіксованих груп по 24 людини кожен. Подумай, з 4 мільйонів мешканців 96 осіб будуть носіями передових ідей та концепцій, ти можеш бути серед них! Місце проведення семінарів буде уточнене додатково відібраним учасникам, але не хвилюйтесь, воно завдовольнить будь-який смак. Завдяки науково-практичним тренінгам ви здобудете знання: як ефективно розумітися в собі та в членах команди, що ж таке демократія участі, особисті цінності й чому вони так важливі. І, звісно ж, купу нових контактів та карколомні враження.

До участі запрошуються кандидати від 18 до 35 років, котрі: • мають досвід роботи в громадсько-політичних або громадських рухах; • займають активну життєву позицію; • прагнуть отримати нові знання у сфері суспільно-політичних дисциплін; • проживають у Харківській, Дніпропетровській та Сумській областях.

І можуть заповнити та надіслати Анкету учасника (додається до цього запрошення), обов’язково з усіма заповненними клітинами. Харків 5-7 серпня. Дедлайн до 3 серпня включно. Дніпропетровськ 8 – 9 серпня. Дедлайн до 6 серпня включно. Харків 11 – 12 серпня. Дедлайн до 9 серпня включно. Суми 13 – 14 серпня. Дедлайн до 11 серпня включно.

Заповнений документ «Анкета» надсилайте на електронну адресу: vmgo.fri.donetsk@gmail.com з такою темою листа: «місто від якого подаєтесь+ПІП+дата семінару» http:byyb.net/l/11228/anketa/

Ще раз: навчання, проживання, харчування для участників БЕЗКОШТОВНЕ. Проект реалізується за підтримки представництва Фонда імені Фрідріха Еберта в Україні та Донецкого міського осередку ВМГО «Фундація Региональних Ініціатив».

Додаткова інформація за телефонами менеджерів проекту:

0999500716; 0939128807 Дмитро Дядик. 0955772721; 0639922030 Олександр Безніс;

Поделиться в соц. сетях

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.