Російські ЗМІ почали інформаційну війну проти Януковича і Ахметова

0

Поделиться в соц. сетях

В ефірі програми новин російського Першого каналу була різко розкритикована заява президента Віктора Януковича про якнайшвидший вступ України до Зони вільної торгівлі.

В ефірі ОРТ прозвучали слова докору на адресу президента України у зв’язку з озвученим напередодні Дня Незалежності наміром якомога швидше вступити в Зону вільної торгівлі.

Експерти вважають, що Віктор Янукович ризикує одночасно зіпсувати відносини з Росією і не домогтися порозуміння в Євросоюзі, – йдеться в сюжеті.

Далі в сюжеті звучить припущення, що в наростаючому конфлікті між Києвом і Москвою винні українські олігархи.

Як вважають експерти, збільшення російських інвестицій вигідно для української економіки, але невигідно українським олігархам, яким довелося б, що називається, посунутися. Партія регіонів Януковича з національним великим капіталом пов’язана тісно. В результаті, практично всі спільні з Росією економічні проекти буксують, – продовжує журналіст.

Цікаво, що на екрані в цей момент з’являються обличчя Януковича, віце-прем’єра Бориса Колеснікова та бізнесмена Ріната Ахметова.

Сюжет завершується відвертою критикою українського президента.

Варто нагадати, що Віктор Янукович прийшов до влади під гучними гаслами дружби з Росією і підтримки російської мови. Виборці півдня і сходу України дружно за ці ідеї проголосували. Але російська мова державною так і не стала, а відносини між двома країнами псуються на очах , – резюмують на Першому.

Зазначимо, що тези, озвучені в ефірі Першого каналу, зазвичай збігаються з позицією керівництва Російської федерації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.