E ink показав нові можливості електронного паперу

0

Поделиться в соц. сетях

Незабаром електронні книги зможуть показувати кольорові зображення іпри цьому працювати тижнями від однієї зарядки батареї. Зараз такимиможливостями можуть похвалитися лише монохромні E ink-дисплеї, акольорові рідери оснащуються LCD-екранами, що погано позначається наавтономності. Виправити цю ситуацію збирається лідер у виробництвіелектронного паперу, який показав на виставці IFA 2011 свої нові розробки, повідомляє .

Одна з ключових новинок від E ink – це електронний папір Triton. Дана розробка є кольоровий дисплей з роздільною здатністю 160 точок на дюйм (dpi). Комп’ютерний монітор з діагоналлю 15 при вирішенні 800×600 точок має близько 72 dpi, а при 1024×768 точок – вже близько 93 dpi. При цьому розробники мають намір незабаром ще більше підвищити дозвіл кольорового електронного паперу – до 300 точок на дюйм, що дозволить навіть на невеликих екранах показувати надчітке зображення.

Прототип рідера з кольоровим дисплеєм на електронних чорнилі:

Компанія E ink також пропонує посилити безпеку платежів за допомогою банківської картки за рахунок установки в них дисплеїв. Такий екран зможе в момент здійснення покупки відображати шестизначну комбінацію цифр, яку необхідно буде ввести крім PIN-коду.

Пристрій такої карти передбачає установку в неї батареї, спеціальної кнопки і екрану.Вбудованого елемента живлення вистачить на два роки, а після цього картку необхідно буде замінити.

Ще одним нововведенням від E ink стали гнучкі дисплеї. Заміна скляної підкладки на пластикову дозволила розробникам зробити екран стійким до згинання. Так що незабаром користувачі зможуть отримати гаджети, які можна буде згортати і згинати в залежності від потреб.

Новим застосуванням електронного чорнила може стати встановлення таких екранів в наручний годинник. Зараз у світі набирають популярність моделі на світлодіодах, які забезпечують широкі дизайнерські можливості оформлення циферблатів, однак дисплеї E ink можуть скласти їм конкуренцію за рахунок низького енергоспоживання і легкості.

Переглянути всі новинки «вживу» можна на цьому відео:

Раніше компанія E ink вже презентувала гнучкі, водонепроникні і стійкі до пошкоджень екрани.Ознайомитися з ними можна .

Источник:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.