Як набрати вагу?

0

Для багатьох людей зайві кілограми і надмірна вага становить цілу проблему, але є також велика кількість людей, які страждають від худорлявості і мріють поправитись. Отже, поговоримо, як швидко набрати вагу. Кілокалорії і протеїни – ось головні засоби в досягненні бажаного ваги. Логічно було б припустити, що людина, що бажає погладшати, повинен регулярно харчуватися в «Макдоналдсі», налягати на висококалорійні тістечка, торти і смажену картоплю.Однак погладшати на швидку руку – далеко не наша мета. Ми хочемо набути красиві і здорові форми тіла і не завдати шкоди своєму здоров’ю. Тому краще подбаємо про те, як ефективно набрати вагу, а не як швидко набрати вагу. Дівчині придбання бажаних кілограмів додасть жіночу привабливість, а чоловікові слід рухатися в напрямку розвитку своєї мускулатури.

Для правильного набору ваги необхідно дотримуватися кількох простих правил. Ось вони.

Стимулюйте свій апетит. Для цього перед їжею можна випити фруктовий сік або безалкогольне пиво, мінералку, або ж з’їсти трохи фруктів.

Є найкраще часто і потроху. Розділивши денний раціон на 6 прийомів їжі, зробіть три з них основними і ситними, а три інші – перекушування з фруктами, бутербродами, горіхами.

Складайте меню з продуктів з великою енергетичною цінністю.

Після їжі розслабляйтеся, полежіть на дивані, подрімаю, почитайте.

Приймайте вітаміни, вони підвищують апетит і додають здорові кілокалорії.

Тренуючи своє тіло і нарощуючи м’язову масу, Ви незабаром позбудетеся від проблеми, як набрати вагу швидко. Чоловікові це особливо важливо – мати добре розвинену, рельєфну мускулатуру. У цьому Вам допоможуть спеціальні білкові коктейлі і робота в тренажерному залі з важкими вагами.

Перевод статьи:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.