Сексуальна єкспансія або чому потрібно підтримувати „національного виробника”?

0

Поделиться в соц. сетях

Українські дівчата самі найкращі в світі! Кожна друга дівчина є красунею. Нам українським хлопцям є ким пишатися! Це Боже благословення-наші дівчата! Але це благословення провокує заздрість інших народів! Вони теж хочуть таких дівчат! Подивіться де в Європі чи в Азії є такі красуні?

Тому іноземці і їдуть в Україну, щоб зваблювати наших дівчат. Крім того це дозволяє іноземцям посилювати свій вплив на нашу державу! Змінюючи генофонд нашого народу! Міняючи його менталітет! Приносячи к нам чужу культуру! Релігію! Можна з впевненістю сказати, що це є продумана експансія на нашу землю з ціллю знищення нашої нації! Умови для цього зручні!

Ми живемо в складні часи коли моральні цінності в занепаді! Сексуальна розпуста стала нормою! Для дівчат стало нормою спати з ким завгодно! Виховані на прикладі розкручених зірок! Різних шоу про красиве життя! Фільмах, де показують, що можна швидко розбагатіти! Ідеалом став герой, який має круту автівку, купу грошей. Ходить по клубам! Головне що з ним можна круто тусануть! І кого вже цікавить твої хобі? Інтереси! Твоя креативність і вдача! Нікого! Герої вже непотрібні!

Всім цим дуже вдало користуються іноземці! Даючи нашим дівчатам те, що більшість наших хлопців дати не можуть! Взамін вони отримують можливість ставати громадянами нашої держави нав’язувати нам свої правила! Культуру! Релігію! Спочатку підкоряти а потім і зовсім знищувати нас! Багато в чом винні ми хлопці! Ми дозволяємо з собою так поводитись! Ми перестали вірити в себе! А дівчата люблять сильних і впечених в собі! Іноземці такими виглядають!

Нам потрібно шанувати себе! Мати гідність! Якщо ми це все будемо мати-ми переможемо!

І вам дівчата потрібно розуміти, що тусняк, красива машина не принесуть щастя і любові! Подивиться навколо скільки цікавих, красивих, мужніх хлопців коло вас! Вони в змозі дати здорове потомство!

Ще один аспект сексуальної єкспансіїї, який направлений на погіршання нашого демографічного становища є пропаганда гомосексуалізму. Пропаганда йде як прямо так і прихована через телебачення, фільми та різні шоу!

Впроваджується думка що гомосексуалізм це добре! Що якщо ти „натурал” то ти повинен терпимо відноситися до цього явища! Миритися з ним! Я кожу ніякого примирення! Якщо ми хочемо розвиватися! Жити! Ми повинні засудити і викинути це зло з нашого суспільство!

Потрібно розуміти ми на війні! Нас хочуть знищити і тільки від нас залежатимуть будемо жити чи ні?! Всім хлопцям та дівчатам я бажаю міцного кохання на все життя! А ви дівчата підтримуйте „національного виробника” тоді все буде добре! І діти у нас будуть здорові і щасливі!

Політолог Денис Шуліка м. Луганськ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.