Сергій Власенко: СІЗО створює нові загрози здоров’ю Юлії Тимошенко

0

Поделиться в соц. сетях

Керівник групи адвокатів екс-прем’єр-міністра України Сергій Власенко заявляє про нові загрози здоров’ю Юлії Тимошенко у зв’язку з перебуванням у сусідній камері ув’язнених з відкритою формою туберкульозу.

В п’ятницю нам стало відомо, що саме практично через стінку від камери Юлії Володимирівни знаходиться медична частина слідчого ізолятора, в якій перебувають люди, наскільки нам стало відомо, з відкритою формою туберкульозу. Це ставить під велику загрозу життя і здоров’я Юлії Тимошенко, – сказав Сергій Власенко сьогодні журналістам біля Лук’янівського СІЗО.

Керівник групи адвокатів нагадав, що Юлія Тимошенко перебуває в Лук’янівському СІЗО вже 49 днів. Її стан здоров’я ослаблений тими симптомами, які нам невідомі, а також вона ще хворіє, у неї температура, – додав він.

Сергій Власенко вкотре наголосив, що особистий лікар та медсестра екс-прем’єра досі не отримали дозволу на проведення медичного обстеження стану її здоров’я. Медичну допомогу, якщо я не помиляюсь, вже протягом 27-28 днів вона не отримує. Їй відмовляють в задоволенні її законної вимоги, яку підтримують не лише захисники Тимошенко, підтримують Уповноважений Верховної Ради з прав людини, міжнародні і незалежні спостерігачі, які наголошують на тому, що невинувата людина має право на медичне обстеження тим лікарем, якому вона довіряє, а не на створення в слідчому ізоляторі протягом 49 днів невідомих умов перебування, – сказав керівник групи адвокатів екс-прем’єра.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.