Захист Юлії Тимошенко вимагає негайно поновити судове слідство

0

Поделиться в соц. сетях

Захист Юлії Тимошенко зареєстрував у канцелярії Печерського районного суду міста Києва клопотання про негайне повернення до стадії судового слідства та розгляд судом клопотання про скасування екс-прем’єру міри запобіжного заходу у вигляді взяття під варту у зв’язку зі зростаючою загрозою її здоров’ю.

Захист сьогодні терміново – я зараз йду до судді, йду до канцелярії Печерського районного суду – звертається із заявою про негайне поновлення судового слідства заради того, щоб суд розглянув клопотання про скасування запобіжного заходу відносно Тимошенко Юлії Володимирівни, – сказав захисник екс-прем’єра Олександр Плахотнюк сьогодні журналістам на брифінгу біля Печерського районного суду.

Адвокат наголосив, що сторона захисту вимагає термінового поновлення судових засідань. Повідомити зараз учасників процесу про те, що, наприклад, на завтра призначити – це елементарно, це повідомити прокуратуру, повідомити захист, і зрозуміло, що ми в першу чергу зацікавлені в цьому, – пояснив він.

Олександр Плахотнюк наголосив, що вимога терміново поновити судові засідання пов’язана в тому числі з інформацією про загибель ув’язненої в Лук’янівському СІЗО. З’явилася інформація про смерть молодої жінки, яка померла в лікарні, яка була ув’язнена в київському СІЗО і яка утримувалася в тому ж самому корпусі, в якому утримується і Тимошенко Юлія Володимирівна. Наскільки мені відомо зі ЗМІ, один з діагнозів цієї жінки – туберкульоз. Зрозуміло, що ця хвороба будь-яким чином може передатися, і від неї не застрахований ніхто, – підкреслив він.

Сторона захисту вважає вкрай небезпечними та загрозливими для Юлії Тимошенко умови її перебування в СІЗО. Стан здоров’я Юлії Тимошенко погіршується. Та інформація, яка зараз надходить з київського слідчого ізолятора, дає всі підстави вважати, що за цей час здоров’я Юлії Тимошенко погіршиться ще більше, – констатував він.

На сьогоднішній день стан здоров’я Юлії Тимошенко такий, що викликає певну тривогу з боку захисту. У неї є температура, у неї ангіна, і, на переконання захисту, цей час, який був наданий судом начебто для підготовки до дебатів, він може зіграти дуже поганий жарт з нашою підзахисною, – сказав захисник.

Як відомо, Юлія Тимошенко перебуває в Лук’янівському СІЗО міста Києва з 5 серпня 2011 року. Сторона захисту нещодавно повідомила, що її камера знаходиться біля медичної частини, де утримуються хворі на відкриту форму туберкульозу ув’язнені.

Нет похожих записей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.