У пошуках відповіді на газове питання Росія та Україна знову сіли за стіл переговорів

0

Поделиться в соц. сетях

Росія і Україна обговорюють найбільш нагальні проблеми у відносинах між двома країнами, включаючи газове питання. Історія питання така: Київ домагається перегляду довгострокових контрактів на газ.Росія наполягає на дотриманні домовленостей і пропонує Україна знижку на умовах вступу Києва до Митного Союзу і злиття Нафтогазу і Газпрому.

24 вересня лідери двох країн зустрілися в резиденції глави російської держави Завидово. Президент України запропонував найближчим часом провести засідання міждержавної комісії, де обидві сторони постараються домовитися з проблем в енергетиці. Але почалася розмова з головних політичних новин в Росії.

День в Росії особливий, ми з’їзд тільки провели. Визначили підхід партії та основних політичних діячів у майбутніх компаніях. Це важливо, звичайно, для Російської Федерації, дуже важливо, – повідомив Дмитро Медведєв. – Але з урахуванням того, що ми – друзі, і зобов’язані регулярно спілкуватися, приймати рішення, це, напевно, має деяке значення і для України . Ми з вами сьогодні зможемо тут, в неформальній обстановці, переговорити про найбільш нагальних проблемах російсько-української взаємодії, є сенс поговорити по найбільш таких складних питань, включаючи енергетичну співпрацю, – сказав Президент.

Я не приховую, що є певна тривога за нашими енергетичних питань, але з урахуванням того, що нам вдалося вже зробити разом з вами за ці півтора року, а це немало, нам вдалося все-таки застабілізувати торгово-економічні питання, – сказав Віктор Янукович. – Я впевнений в тому, що тут підійдемо правильно і конструктивно; я прийняв вашу пропозицію і приїхав для того, щоб у цей символічний день для Росії – я впевнений, що і для України ви правильно сказали, – бути поруч з вами .

Незабаром до Президентів двох країн приєднався Володимир Путін: він прилетів в Завидово на вертольоті. Утрьох вони відправилися на прогулянку по алеї парку. Подальша частина переговорів проходила без присутності преси.

перевод статьи:

Нет похожих записей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.