5 несподіваних фактів про яблука

0

Поделиться в соц. сетях

Крім чудового смаку, цей фрукт також володіє неймовірними властивостями.

1. Яблука корисні для органів дихання. Англійські вчені довели, що у тих дітей, мами яких під час вагітності регулярно вживали в їжу яблука, набагато менше шансів захворіти астмою. Також цей фрукт корисний і для дорослих, тому що здатний запобігати різним захворюванням органів дихання.

2. Яблука повільно засвоюються. Вони вимагають ретельного пережовування, даючи організму час відчути себе наповненим і не вживати зайвих калорій. А солодкі речовини з яблук надходять в кровоносну систему поступово, тим самим підтримуючи рівень цукру і інсуліну в нормі. Це дозволяє довше зберігати відчуття ситості.

3. Яблука знижують рівень холестерину. Завдяки двом ключових компонентам, пектину (тип клітковини) і полифенолу (потужний антиоксидант), яблука знижують рівень холестерину в крові і запобігають процесу окислення поганого холестерину. До речі, в яблучній шкірці міститься в кілька разів більше цих корисних речовин, ніж у м’якоті.

4. Яблука запобігають раку. Дослідження довели, що деякі компоненти цього соковитого фрукта запобігають утворенню ракових клітин. Для цього також необхідно вживати яблука зі шкіркою.

5. Яблука сприяють мозковій діяльності. Вони сприяють виробленню ацетилхоліну, хімічної речовини, що служить передавачем імпульсів між нервовими клітинами. Також вважається, що вони добре впливають на пам’ять і навіть здатні запобігати хворобі Альцгеймера.

Источник:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.