Газові переговори завершаться за місяць

0

Поделиться в соц. сетях

Умови поставки російського газу в Україну і його транспортування українською територіэю мають бути погоджені до кінця жовтня, повідомило поінформоване джерело, близьке до переговорного процесу.

За словами співрозмовника агентства, така домовленість була досягнута в суботу під час зустрічі президента України Віктора Януковича з керівництвом РФ.

Він відзначив, що в ході переговорів була досягнута домовленість про оптимізацію цін на газ, що поставляється в Україну, і ціни його транспортування по території України.

Це означає, що ціна на транспортування маэ задовольняти три сторони – Росію, Україну й споживачів у Європі, – сказав співрозмовник агентства.

Він підтвердив, що в ході переговорів досягнуто домовленість про реструктуризацію НАК Нафтогаз України, виділення з нього газотранспортної компанії й створення в будь-якій формі тристороннього консорціуму за участю України, Росії і Європи.

При цьому, за словами джерела, українська сторона пропонує знизити ціну газу до рівня, який передбачений контрактами ВАТ Газпром з Німеччиною.

Источник:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.