Палестинці наполягають на визнанні Ізраїлем кордонів 1967 року

0

Поделиться в соц. сетях

Ізраїль повинен і визнати кордонів 1967 року перш, ніж відновляться прямі переговори. Про це заявив в неділю прес-секретар голови Палестинської національної адміністрації (ПНА) Набіль Абу Рудейна, коментуючи негайно розпочати прямі переговори.

Для повернення до переговорів потрібно, щоб Ізраїль зупинив поселенську діяльність і визнав кордонів 1967 року без всяких двозначностей або будь-яких інших спроб ухилитися від міжнародних резолюцій, – сказав Абу Рудейна палестинському інформагентству ВАФА. За його словами, ізраїльська сторона, якщо хоче довести серйозність своїх намірів, повинна беззастережно прийняти положення дорожньої карти, , а також відповідні резолюції ООН і вимоги арабської мирної ініціативи. Абу Рудейна додав, що згадка Ізраїлем про існування у нього певних застережень просто означає відкидання ним усіх міжнародних заяв.

Таким чином, ПНА підтвердила свою колишню позицію, що заперечує можливість поновлення діалогу з Ізраїлем до тих пір, поки він не заморозить будівництво в поселеннях на Західному березі річки Йордан, у тому числі в Східному Єрусалимі. Зі свого боку, ізраїльтяни наполягають на тому, що поселення є одним із ключових питань щодо остаточного врегулювання, і, відповідно, ця проблема повинна стати однією з тем переговорів.

Тим часом, лідер палестинського радикального руху ХАМАС в секторі Газа Ісмаїл Ханія назвав ідею переговорів з Ізраїлем міражем. Виступаючи в неділю на конференції в Тегерані, присвяченій палестинської проблематики, він сказав, що звільнення землі має передувати отримання держави.Тільки через збройний опір можна звільнити Єрусалим і землю, – цитує Ханію газета The Jerusalem Post, передає .

Перевод:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.